Вхід
Не маєте облікового запису?Реєстрація
search
search
MultiTransmitter white
MultiTransmitter white
MultiTransmitter white

Ajax MultiTransmitter white

Код: Х000000005820
Виробник: Ajax

0 відгуків

Модуль для підключення дротових датчиків до AJAX

4 728 грн.

ціна за штуку (з НДС)
Кількість


Модуль інтеграції Ajax MultiTransmitter
    Передові охоронні системи вимагають використання сучасних пристроїв комунікації, здатних виконувати різні складні завдання. І якщо система застаріла – її необхідно оновити. Для цього не обов'язково міняти кілометри дротів та здійснювати повну заміну всіх елементів сигналізації. Можна легко трансформувати стару систему в охоронну сигналізацію нового покоління, з передовими технологіями захисту та зручністю управління зі смартфона, додавши до неї лише кілька пристроїв Ajax.
    Щоб до охоронної централі бездротового типу компанії Ajax була можливість приєднання провідних датчиків інших виробників, розроблено радіомодуль інтеграції Ajax MultiTransmitter, який функціонує на частоті 868.0-868.6 МГц і має 18 тривожних зон.
    Модуль взаємодіє з хабом Ajax у зоні прямої видимості до 2000 метрів, а в будівлі між кількома поверхами. Сигнал трансляції піддається шифруванню та захисту від заміни даних. Частота тестового опитування централлю для перевірки працездатності модуля налаштовується у проміжку від 12 до 300 секунд.
    Електроживлення від мережі 100-240 В змінного струму, а також модуль може працювати до 4 діб автономно від резервного акумулятора на 12 В. Крім того, трансмітер здатний забезпечувати живлення 12 В для підключених датчиків. На платі пристрою є клеми для живлення пожежних датчиків та підключення тривожних зон.

Основне призначення Ajax MultiTransmitter
    Модуль інтеграції Ajax MultiTransmitter розроблено для підключення дротових пристроїв сторонніх виробників до бездротових систем безпеки Ajax. Спільно з іншими пристроями лінійки Ajax Systems, MultiTransmitter підвищує рівень безпеки та комфорту, забезпечуючи надійну роботу систем розумного будинку, пожежної та охоронної сигналізації.
    MultiTransmitter здатний замінити стару охоронну централь та трансформувати провідну сигналізацію в сучасну та надійну систему охорони з можливістю керування через програму на смартфоні.

Основні можливості Ajax MultiTransmitter
    Радіомережа системи безпеки Ajax здатна покрити до 35 км2 (при використанні ретрансляторів ReX). А якщо частина приміщень є непроникною для радіохвиль, MultiTransmitter стане оптимальним рішенням для впровадження в систему дротових датчиків.
    Модуль інтеграції MultiTransmitter підключається по радіопротоколу Jeweller до централу Ajax (Hub, Hub Plus, Hub 2, Hub 2 Plus), на яку і передає сигнал тривоги від датчика, підключеного NC/NO контактами (підтримує типи контактів NO, NC (без R), EOL (NC з E).
    Модуль може інтегруватися з внутрішніми або вуличними датчиками руху, вібрації, розбиття, відкриття, ІЧ-бар'єрами, термореле, детекторами витоку газу та датчиками рівня рідини, а також з іншими дротовими пристроями системи безпеки від сторонніх виробників, перетворюючи їх на повноцінні Ajax пристрої сигналізації.
    Усі 18 провідних зон можна настроїти у програмі Ajax. Під'єднані до зон датчики можуть працювати 24/7 у режимі охорони із затримкою на вхід або вихід, а за необхідності – активувати сирени та брати участь у сценаріях автоматизації.
    Максимальна довжина проводового підключення датчика кабелем – до 400 м. Трансмітер може бути джерелом живлення для підключеного пристрою – 12 В DC до 1 A на всі виходи живлення датчиків. Забезпечено моментальну детекцію втрати з'єднання з дротовим пристроєм (EOL).
    Віддалене тестування та налаштування трансмітера виконуються через зручну безкоштовну мобільну програму (iOS або Android). Підключення до системи безпеки - один клік шляхом сканування QR коду. При підключенні дротових пристроїв не потрібно знати значення опору резисторів. Якщо пристрій було підключено некоректно, система попередить про це.
    Усі попередження надсилаються на телефон власника за допомогою SMS-повідомлень, push-повідомлень. Передбачено п'ять типів тривог: вторгнення, газова тривога, пожежа, медична допомога, кнопка тривоги. Для кожного дротового пристрою можна налаштувати кімнату розміщення та тип тривоги. Ця інформація вказується у повідомленні на смартфон, а також надсилається на пульт охоронної компанії під відповідним кодом. Це підвищує інформативність повідомлень, повідомляючи, що сталося і де саме.

Захист від зовнішніх втручань
    Централь приймає інформацію від модуля Ajax MultiTransmitter у зашифрованому алгоритмом AES вигляді, а у разі виявлення глушіння сигналів про це відразу ж надходить оповіщення та здійснюється перехід на інші частоти. Використовуючи двосторонній зв'язок, сигналізація Ajax здійснює постійну перевірку працездатності підключеного MultiTransmitter кожні 12-300 секунд (настроюється частота перевірки).
    Завдяки технології Jeweller забезпечено миттєве надсилання сигналів тривоги, які захищені від перешкод, глушіння, перехоплення та підміни зловмисниками.
    Для запобігання демонтажу або виведення зловмисником пристрою з ладу є 2 тампери, які зреагують сигналом тривоги на будь-яку спробу зняття модуля з кріплень або розкриття корпусу.

Основні технічні характеристики Ajax MultiTransmitter
Тип: бездротовий модуль інтеграції
Сумісність: хаби та ретрансляторами Ajax
Кількість тривожних/тамперних зон: 18
Типи контактів датчиків: NO, NC (без R), EOL (NC з R), EOL (NO з R)
Опір EOL резистора: Від 1 кім до 7,5 кім
Режим обробки сигналів тривоги: імпульсний або бістабільний
Надсилання сигналу тривоги: 0.15 с
Радіопротокол: Jeweller
Дальність зв'язку: до 2000 м
Робочі частоти: 868.0-868.6 МГц
Потужність радіосигналу: До 7,29 мВт (ліміт 25 мВт)
Період опитування: 12-300 секунд
Основне харчування: 110-255 В, 50/60 Гц
Резервне харчування: 12 В DC
Діапазон температур: -10 ° С ~ + 40 ° С
Допустима вологість: до 75%
Габарити: 196 х 238 х 100 мм
Вага: 805 р.

Комплектація
Плата MultiTransmitter
Корпус
монтажний комплект
Кабель харчування
Інструкція
Відгуки про товар

0 відгуків

Немає відгуків про цей товар.